جدید

Stardash – Remastered v2.1.0 دانلود بازی استاردش + مود

بازی Stardash – Remastered عنوانی جذاب و مهیج در سبک بازی های سرگرم کننده است که توسط تیم توسعه OrangePixel طراحی و منتشر شده است. این عنوان یک نسخه بازیسازی شده از بازی اصلی است که در سال 2018 منتشر شده است. در حال حاضر با پشتیبانی از گیم پد ، گیم پلی کمی بهبود یافته است و همانند نسخه قدیمی سرگرم کننده و جذاب است.

طراحی گیم پلی و ساختار کلی بازی Stardash – Remastered شبیه به بازی های دهه 90 است که در آن باید با دویدن و پریدن ، جمع آوری سکه ها و باز کردن سطوح ویژه معبد ، در بسیاری از سطوح زنده بمانید. همه چیز در مورد گیم پلی است که در گرافیکی با طراحی پیکسلی با مراحل جذاب و چیپتونهای اصلی برای شما ارائه شده است.

بازی Stardash – Remastered عنواتی بسیار مهیج و جذاب در سبک بازی های سرگرم کننده است که طراحی کلی آن شبیه به بازی های قدیمی سکوبازی است. در ادامه می توانید این بازی جذاب را به راحتی از سایت ما (Apktops) دریافت کنید و از آن لذت ببرید.

جدید

Space Grunts 2 v1.23.0 دانلود بازی ساکنین فضایی 2 + مود

بازی Space Grunts 2 عنوانی جذاب و سرگرم کننده در سبک بازی های ماجراجویی است که توسط تیم توسعه OrangePixel طراحی و منتشر شده است. در این بازی هیچ دو مرحله ای یکسان نیستند. همانطور که در مراحل بازی به جمع آوری اقلام موجود کی پردازید به مرور پیشرفت می کنید: سلاح ، سپر و ده ها مورد از انواع دیگر را نیز می توانید ارتقاء دهید. هر مورد موجودی شما کارت در عرشه شماست.

در گیم پلی بازی Space Grunts 2 وقتی با بیگانگان روبرو می شوید ، با آنها در یک نبرد کارتی شرکت خواهید کرد: یا شما یا بیگانه بسته به اینکه به چه کسی حمله کند ، کارت اول را انتخاب خواهید کرد و بعد کارت دیگر وی را می کشد. بیگانه را شکست دهید و به مرحله بعد بروید.

ویژگی های Space Grunts 2

 • تنوع بی پایان: هر بازی مانند یک ماموریت منحصر به فرد برای تیم میهمان خود ارائه می شود. طراحی مراحل در هر زمان متفاوت است. از طرح بندی مراحل گرفته تا رویدادهای ویژه و مسیرهای متناوب هریک متفاوت طراحی شده اند.
 • سیستم منحصر به فرد کارت و موجودی: موجودی شما کارت نیروهای شماست ، هر اسلحه ، سپر یا کالایی که انتخاب می کنید کارتی است که در نبردها از آن استفاده می کنید و در عرشه شما قرار می گیرد.
 • موارد اضافی قابل باز کردن: چالش های کامل برای باز کردن جعبه های ویژه برای کمک به شما در بازی نیز وجود دارد. ماموریت های چند برابر را برای باز کردن قفل دائمی کارت های Buff انجام دهید و سطح تجربه خود را برای باز کردن کارتهای منفعل ویژه افزایش دهید.

بازی Space Grunts 2 عنوانی بسیار جذاب و سرگرم کننده در سبک بازی های ماجراجویی و اکشن است که از طراحی مراحل و شخصیت های خوبی برخوردار است. در ادامه می توانید این بازی جذاب را به راحتی از سایت ما (Apktops) دریافت کنید و از آن لذت ببرید.

جدید

Meganoid 2017 v2.1.0 دانلود بازی مگانوید 2017

بازی مگانوید و کشتی فضایی Meganoid 2017

با امتیاز 4.7 از 5.0

Meganoid 2017 جدید ترین بازی استودیوی بازی سازی OrangePixel برای سیستم عامل های اندرویدی است که با طراحی زیبا در سبک بازی های اکشن هنر نمایی کرده است. در این بازی جذاب، در هر بار بازی کردن، مراحل جدیدی را ایجادخواهید کرد. بنا براین در حالی که در سفینه فضایی مگانوید فرود می‌ایید، ایتم‌ های جدید را یافته و شخصیت خود را ارتقا دهید تا توانایی‌ های  قهرمان داستان بهبود یافته و ان را به یک قهرمان تاریخی تبدیل نمایید.

ویژگی ها:

 • دارای مراحل گوناگون و متنوع با طراخی زیبا
 • قابلیت ارتقا شخصیت خود و بهبود توانایی های ان
 • دارای محیط های جذاب و سرگرم کننده با تنوع بالا
 • امکان استقاده از امکانات مختلف بازی مانند کارت سبز و..
 • دارای گیم پلی اعتیاد اور با گرافیک بالا و صدا گذاری مهیج

جدید

Space Grunts 2 v1.22.0 دانلود بازی دوستان فضایی 2

بازی Space Grunts 2 عنوانی سرگرم کننده و جذاب در سبک بازی های ماجراجویی است که توسط تیم توسعه OrangePixel طراحی و منتشر شده است. در گیم پلی این بازی هیچ دو مرحله ای با یکدیگر یکسان نیست همچنین هیچ دو جلسه بازی یکسان نیست. همانطور که در مرحله می توانید برای جمع آوری اقلام موجودی خوداکتشاف کنید پیشرفت خواهید کرد به طوری که سلاح ، سپر و ده ها مورد دیگر را نیز می توانید ارتقاء دهید.

در گیم پلی بازی Space Grunts 2 وقتی با بیگانگان روبرو می شوید ، با آنها در یک نبرد کارت شرکت خواهید کرد: یا شما یا بیگانه بسته به اینکه به چه کسی حمله کند ، کارت اول را انتخاب می کنید و بعد کارت دیگر وی را می کشد. بیگانه را شکست دهید و به مرحله بعد بروید. نبردهای کارتی در این بازی به طور کلی سریع است.

گیم پلی بازی Space Grunts 2 به طور تصادفی وقایع ، مسیرهای متناوب را ایجاد می کند و تصمیم می گیرد که اسپورهای گیاهی چه تاثیری روی شما یا بیگانگان دارند.

ویژگی های Space Grunts 2

 • تنوع بی پایان – هر بازی مانند یک ماموریت منحصر به فرد برای تیم میهمان خود بازی می کند – ظاهر در هر زمان متفاوت است. از طرح بندی مراحل ، گرفته تا رویدادهای ویژه و مسیرهای متناوب همگی متفاوت هستند.
 • سیستم منحصر به فرد کارت و موجودی – موجودی شما کارت ویزیت شماست ، هر سلاح ، سپر یا کالایی که انتخاب می کنید کارتی است که در نبردها از آن استفاده می کنید و در موجودی خود (عرشه شما) قرار می گیرد.
 • موارد اضافی قابل باز کردن – چالش های کامل برای باز کردن جعبه های ویژه برای کمک به شما در بازی قرار گرفته اند. ماموریت ها را برای باز کردن قفل دائمی کارت های Buff انجام دهید و سطح تجربه خود را برای باز کردن کارتهای منفعل ویژه افزایش دهید.

بازی Space Grunts 2 عنوانی سرگرم کننده در سبک بازی های ماجراجویی و کارتی است که می تواند برای ساعت ها مهیج و جذاب باشد. در ادامه می توانید این بازی جذاب را به راحتی از سایت ما (Apktops) دریافت کنید و از آن لذت ببرید.

جدید

Snake Core v1.4.0 دانلود بازی هسته مار

بازی Snake Core عنوانی سرگرم کننده و جذاب در سبک بازی های آرکید است که توسط تیم توسعه OrangePixel طراحی و منتشر شده است. این بازی قابل پخش در حالت افقی و پرتره است. این بازی عنوانی است که که با استفاده از مکانیک گیم پلی بازی مار کلاسیک آن را به یک جنگ بین کهکشانی علیه یک تهدید بیگانه تبدیل می کند!

در بازی Snake Core فرماندهی ارتش خود را از یگان های مختلف سرباز انجام دهید تا آنها به بیگانگان حمله کنند ، شما همچنین باید بمب ها را خنثی کنید، سربازان را نجات دهید ، از مکان های اصلی دفاع کنید و موجودات بزرگ را شکار کنید. این بازی در حالت های مختلف بازی ، با نقشه چند مسیری انجام می شود که به بازیکن اجازه می دهد بهترین مسیر را به سمت Alien Overlord تصمیم بگیرد.

در گیم پلی بازی Snake Core سربازان خود را با واحدهای جدید و مهارت های جدید ارتقا دهید. سیستم های دفاعی را به روز کنید و از قدرت یو پی اس برای زنده ماندن از جنگ های بین قاره ای استفاده کنید.

ویژگی های بازی Snake Core

 • ساده برای یادگیری مهارت ها: بازی به راحتی قابل فهم است و به همه افراد اجازه می دهد از فرماندهی ارتش لذت ببرند.
 • Un-Lockables: نیرو ها جدید و موارد قدرت را برای بازی های آینده باز کنید و آن ها را ارتقاء دهید.
 • جلسات کوتاه بازی: Snake Core برای جلسات بازی کوتاه طراحی شده است و یک بازی عالی برای انتخاب سریع در هر زمان است.

بازی Snake Core عنوانی بسیار سرگرم کننده و مهیج است که از بازی معذوف مار کلاسیک الگو برداری کرده است و می تواند در اوقات فراغت بسیار جذاب باشد. در ادامه می توانید این بازی جذاب را به راحتی از سایت ما (Apktops) دریافت کنید و از آن لذت ببرید.

آپدیت

Sir Questionnaire v1.7.5 دانلود بازی آقای پرسشنامه

بازی Sir Questionnaire عنوانی جذاب و سرگرم کننده در سبک بازی های نقش آفرینی است که توسط تیم توسعه OrangePixel طراحی و منتشر شده است. این بازی یک ماجراجویی هک و اسلش مبتنی بر نوبت است ، جایی که وارد یک سیاه چال پر از غارت ، موجودات عجیب و محیطی پر از رمز و راز می شوید.

در گیم پلی بازی Sir Questionnaire هر اتاق دو گزینه را برای انتخاب شما قرار می دهد و باید آن ها را عاقلانه انتخاب کنید و تا بعد از رسیدن به اتاق بعدی زنده بمانید ، غارت را جمع می کنید که به شما کمک می کند هیولا های بزرگتر را شکست دهید زیرا هرچه عمیق تر به سیاه چال بروید موجودات قوی تری ر مقابلتان قرار می گیرند.

از برخوردهای مختلف خود عکس بگیرید و کد خود را با اطلاعات مربوط به اشخاص مختلفی که به سیاه چال می چرخند تکمیل کنید.

با هربار وارد شدن به بازی Sir Questionnaire ، از حالت آسان به سخت ، از Quests استفاده کنید و هر نوع تلاش به شما پاداش بازی بعدی خود را می دهد. تلاش سخت تر ، پاداش بزرگتر است ، بنابراین گزینهای پیش روی خود را عاقلانه انتخاب کنید.

نقاط ضعف هیولا ، استفاده های متناوب برای بسیاری از موارد موجود در این بازی را بیاموزید و از موارد مخفی و منطقه پنهان در این ماجراجویی عجیب و مرموز پرده برداری کنید.

بازی Sir Questionnaire عنوانی جذاب در سبک بازی های اکشن و نقش آفرینی است که از مراحل سرگرم کننده و چالش برانگیزی برخوردار است. در ادامه می توانید این بازی جذاب را از سایت ما (Apktops) به راحتی دریافت کنید و از آن لذت ببرید.

آپدیت

Meganoid 2 v3.1.0 دانلود بازی مگانوئید 2

بازی Meganoid 2 عنوانی مهیج و جذاب در سبک بازی های سرگرم کننده است که توسط تیم توسعه OrangePixel طراحی و منتشر شده است. این بازی عنوان پلتفرم مهیجی است که همه شما در قسمت اول دوست داشتید را ادامه می دهد. گیم پلی این بازی آسان نیست! برای تکمیل سطح های کوتاه و سخت آن باید به مهارت داشته باشید.

Meganoid 2 بیشتر از الهام گرفتن از بازیهای دهه 80 و 90 ، سبک گرافیکی پیکسل هنری طراحی شده است. هر سطح چالش برانگیز می تواند در عرض چند ثانیه از بازی به پایان برسد ، سرعت بازی بسیار سریع انجام شود ، اما بسیاری از سطوح برای تکمیل نیاز به تلاش بیشتری دارند. سطوح جدید در به روزرسانی ها اضافه می شوند.

ویژگی های Meganoid 2

 • یک سطح را برای کسب ستاره سطح تکمیل کنید
 • برای بدست آوردن جایزه زمانی ، مرحله را در مدت زمان محدود تکمیل کنید
 • گنج (مخفی) گنج را در سطح همیشه پیدا کنید تا از این جایزه گنج کسب کنید

بازی Meganoid 2 در سبک 8 بیت یکپارچهسازی با سیستمعامل پیکسلارت طراحی شده است ، با جلوه های پیکسلی و جلوه های صوتی جذابی طرایح شده است ، و متناسب با ژانر اش است. این بازی در یک محیط پر مخاطره با مقبره ها ، معابد ، جمجمه ها ، تله ها ، تخته سنگ ها ، مارها و خفاش ها ارائه شده است که هریک چالش برانگیز هستند.

بازی Meganoid 2 عنوانی مهیج و جذاب در سبک بازی های سرگرم کننده است که از بازی های دهه 90 و 90 در طراحی اش الهام گرفته است. در ادامه می توانید این بازی جذاب را از سایت ما (Apktops) به راحتی دریافت کنید و از آن لذت ببرید.

بهترین های اندروید دانلود رایگان نرم افزار اندروید و بازی اندروید