جدید

Shapical X v1.412 دانلود برنامه ساخت تصاویر گرافیکی جذاب

جدیدترین نسخه برنامه Shapical X

برنامه های مختلف اندرویدی امکان انجام کار های مختلف را به شما می دهند. شما می توانید با استفاده از برنامه های ویرایشگر تصاویر به راحتی اقدام به ویرایش تصاویر خود کرده و خلاقیت های خود را در ان ها به کار ببرید.

برنامه Shapical X یک ابزار بسیار جذاب است که با استفاده از ان می توانید به راحتی تصاویر گرافیکی جذابی را ایجاد کنید. این برنامه در واقع یک ابزار ویرایشگر تصاویر هیجان انگیز می باشد که با استفاده از ان می توانید به راحتی اقدام به ایجاد گرافیک هایی زیبا در تصاویر خود کنید. شما می توانید بر روی ایتم های مختلف تصویر دقت کرده و موارد گرافیکی زیبایی را در ان ها ایجاد کنید. استفاده از رنگ های مختلف مهم ترین عاملی است که به شما در جذاب تر کردن تصاویر کمک می کند و می توانید خط ها و شکل هایی زیبا را به تصاویر خود اضافه کنید تا بتوانید ان ها را جذاب تر از قبل کرده و استایلی متفاوت به ان ها بدهید.

ویژگی های برنامه Shapical X

 • یک ابزار بسیار کاربردی
 • رابط کاربری ساده و اسان
 • ایجاد تصاویر گرافیکی بسیار زیبا
 • اضافه کردن خطوط مختلف
 • پشتیبانی از گرفتن و کشیدن ایتم ها
 • امکان حذف اشیاء
 • اضافه کردن لایه ها
 • تغییر جلوه های تصویر
 • تنظیمات انعطاف پذیر
 • ذخیره سازی اسان
 • و امکانات دیگر
جدید

Filterly: the easiest v1.203 دانلود نرم افزار فیلتری

نرم افزار Filterly عنوانی جذاب و کاربردی در بخش برنامه های مربوط به عکاسی و ادیت تصاویر است که توسط تیم توسعه Sixhands طراحی و منتشر شده است. استفاده از فیلترها احتمالاً کلاسیک ترین روش برای ویرایش عکس هاست و تعداد زیادی برنامه وجود دارد که برای این کار ایجاد شده است ، اما آنها دیگر وجود ندارند.

Filterly یک برنامه واقعا سبک است ، بنابراین می توانید آن را به راحتی بارگیری کنید و درست در یک لحظه شروع به ایجاد گرافیک خیره کننده کنید.این برنامه ایجاد شده است تا ساده ترین برنامه برای ویرایش عکس ها و تنظیم رنگ آن باشد.

نرم افزار Filterly برنامه ای جذاب و کاربردی برای ویرابش تصاویر است که از ویژگی های بسیاری برخوردار است. در ادامه می توانید این برنامه جذاب و کاربردی را به راحتی از سایت ما (Apktops) دریافت کنید و از آن لذت ببرید.

 

جدید

Glitchy: use stunning glitch, vhs, distort effects v1.203 دانلود نرم افزار افکت گلیچ

نرم افزار Glitchy برنامه ای جذاب و کاربردی در بخش برنامه های مربوط به ویرایش عکس و عکاسی است که توسط تیم توسعه Sixhands طراحی و منتشر شده است. جلوه های عکس Glitch اکنون در جامعه عکاسان و در طراحی گرافیک مدرن بسیار محبوب هستند. جلوه عکس Glitch اکنون بخشی کلاسیک برای هر ویرایش عکس رمان است.

Glitchy یک برنامه انقلابی از Sixhands است که مشابه برنامه Sixhands.Movee است اما برای ویرایش های استاتیک بسیار قابل استفاده تر است. این برنامه به شما امکان می دهد جلوه های عکس منحصر به فردی را برای عکسهای خود اضافه کنید که آنها را به بیش از 100 جلوه گرافیکی پیشرفته ، رنگ ، از جمله VHS ، Glitch ، تحریف ، سر و صدا و جلوه های شیب تبدیل کنید.

Glitchy شامل ابزار پاک کن قدرتمندی است که به شما امکان می دهد بخش هایی از لایه جلوه خود را پاک کنید و آثار هنری نهایی مانند یک شاهکار گرافیکی طبیعی فوق العاده به نظر برسد. Glitchy کلمه جدیدی در عکس گرفتن است که جادوی عکس های شما را به ارمغان می آورد.

می توانید از Glitchy برای اضافه کردن جلوه های قدیمی و کلاسیک به عکس های خود استفاده کنید. این عنوان یک نرم افزار رایگان و با کاربرد آسان است و در عین حال شامل ویژگی های گرافیکی بسیار پیشرفته است که ایجاد عکس های چشمگیر و آثار هنری زیبا را آسان می کند.

می توانید از گالری عکس استفاده کنید و در همان زمان از عکس های حرفه ای زیبا از Unsplash ساخته شده توسط عکاسان حرفه ای استفاده کنید. همچنین این برنامه به شما امکان می دهد تا از ابزار پاک کن برای پاک کردن قسمت هایی از ساخت یک لایه افکت استفاده کنید که ویرایش عکس را در سطح بهتری قرار می دهد.

نکات کلیدی Photoeditor Glitchy عبارتند از: glitch ، تحریف ، VHS ، لکه ، سر و صدا ، رنگ ، گرادیان و سایر جلوه های گرافیکی که زندگی را به عکس های شما منتقل می کند.

Glitchy بهترین ویرایشگر عکس در زمان واقعی است که به شما امکان می دهد بیش از 100 VHS مختلف ، رنگ ، لکه ، تحریف ، glitch / glitchhe و جلوه های شیب اضافه کنید. رابط کاربر این برنامه بسیار کاربر پسند است ، شامل بسته های مختلف جلوه هایی است که Glitch ، Distort ، Gradient و VHS وجود دارد. بعد از افزودن لایه جلوه ، می توانید بخشی از لایه ای را پاک کنید که باعث می شود آثار هنری خود را ارگانیک و طبیعی جلوه دهند.

نرم افزار Glitchy یکی از جذابترین برنامه های ویرایش تصاویر است که دارای جلوه ها و افکت های بسیار خاصی است و زیبایی خاصی به تصاویر شما هدیه می دهد. در ادامه می توانید این برنامه جذاب را به راحتی از سایت ما (Apktops) دریافت کنید و از آن لذت ببرید.

جدید

Shapical Pro v2.1102 دانلود نرم افزار عکاسی با اشکال هندسی اندروید

نرم افزار عکاسی با اشکال هندسی Shapical: Photoeditor

Shapical: Photoeditor یک نرم افزار فوق العاده جالب در زمینه عکاسی است که می توان آن را یک ایده بسیار جالب از طرف سازنده آن دانست . توسط این نرم افزار شما در قاب اشکال هندسی که به وفور و با طرح های فراوان در نرم افزار گنجانده و قابل استفاده است توانایی عکاسی و خلق آثار هنری بسیار زیبا دارید .  کار با نرم افزار بسیار ساده است و احتیاج به هیچ دانش قبلی ای ندارد و فقط کافیست طرح مورد نظر خود را از بین اشکال هندسی انتخاب کرده و شروع به عکاسی نمایید . 

ویژگی ها : 

 • وجود بیش از 300 طرح هندسی فوق العاده زیبا 
 • دارای سبک های خروجی مختلف
 • پالت های رنگی بسیار زیبا 
 • دارای تنظیمات حرفه ای برای اعمال تار و تیره و روشن کردن تصاویر 
 • اینترفیس و محیط کاربری ساده و آسان