Do It Now: RPG To Do List. Habit Tracker. Calendar

نرم افزار Do It Now یک لیست کار خارق العاده است که به شما کمک می کند برنامه ریزی کنید ، یادآوری های روزانه را اضافه کنید و زندگی خود را با مهارت های داخلی ، خصوصیات و سطح بالایی سازماندهی کنید.

با استفاده از برنامه Do It Now، شما می توانید نسخه مجازی از خودتان را با توانایی پیگیری مهارت ها ، خصوصیات و آمار خود ایجاد کنید هر کار ایجاد شده می تواند محدود به مهارت ها و خصوصیات باشد و هنگامی که این کار در زندگی واقعی انجام شود شخصیت مجازی شما مهارت ها و ویژگی های خود را افزایش می دهد.

در نرم افزار Do It Now با ایجاد سیستم انعطاف پذیر با مهارت ، بهره وری روزمره خود را افزایش دهید. کارهای روزمره خود را برای لیست کردن و بهبود خود ، زندگی و شخصیت RPG مجازی با ردیاب هدف ، بازیابی کنید. مهارت ها و توانایی های او با شما رشد می کند.

درمورد برنامه های خود برای ماه ها ، هفته ها یا استفاده از یک برنامه کوچک در روز ، تنظیم برنامه کاری ،از  برنامه ریز برنامه Do It Now استفاده کنید. مناسب ترین زمان را برای برنامه ریزی کارهای خود با برنامه ریز تقویم بیابید. همانطور که می توانید با این برنامه یادآوری و انجام کارهای Wunderlist انجام دهید. تقویم کسب و کار را در قالب شبکه مشاهده کنید یا از برنامه ریز روزانه ، برنامه ریز هفتگی ، ردیاب زمان استفاده کنید. مدیریت زمان خود را بهبود بخشید.

برنامه تقویم Do It Now می تواند در مورد کارهای مهم با اعلان ها به شما یادآوری کند.
وظایف خود را در گروه ها برای جدا کردن انواع مختلف امور ترتیب دهید. همه این موارد را ساماندهی کنید و بدانید که برای انجام لیست برنامه به صورت روزانه باید چه کاری انجام دهید.

استفاده از گروه ها به عنوان لیست انجام ، لیست چک ، لیست خواندن ، لیست سطل ، لیست دلخواه ، همه لیست ها! یادداشت ها را به هر هدف اضافه کنید.

با برنامه Do It Now امور شما در Cloud یا Dropbox همگام سازی خواهد شد ، بنابراین می توانید در هر کجا که هستید برای دستیابی به هدف بهتر ، آنها را مشاهده و مدیریت کنید ، یا فقط تمام مراحل پیشرفت خود را ذخیره کنید تا روی دستگاه خود پرونده گذاری کنید.

شما می توانید توسط نرم افزار Do It Now تکرارهای سفارشی را تنظیم کنید (روزانه ، هفتگی ، روزهای آخر هفته یا کارهای تیزر ماهانه) ، تکرارهای نامحدود ، تاریخ پایان زمان ، مشکل \ اهمیت \ ترس ، عدم موفقیت خودکار یا جستجوی خودکار در تأخیر ، مهارت های منفی و مثبت را به هم متصل کنید. اهداف را در اولویت قرار دهید و به آنچه در آینده برای انجام این کار مهم است تمرکز کنید. همچنین تعداد زیادی از آیکون ها برای سفارشی کردن وظایف شما گنجانده شده است.

با برنامه Do It Now پیشرفت خود را با نمودارهای فانتزی مرور کنید. از نمودارهای خصوصیات و مهارتها برای نشان دادن نقاط ضعف و قوی خود استفاده کنید. داشبورد خود را سفارشی کنید تا نمودارهای موفقیت روزانه را با کارها و تجربه نشان دهید.

در نرم افزار Do It Now انگیزه خود را با دستاوردها بیشتر کنید. علاوه بر این سیستم می توانید موفقیت خود را ایجاد کرده و آنها را به وظایف ، مهارت ها یا ویژگی ها محدود کنید.

ظاهر برنامه Do It Now را با تم های سفارشی تغییر دهید. برنامه ردیاب وظایف ما تعداد زیادی از آنها را دارد!

در Do It Now با افزودن یک ویجت لیست چک به صفحه اصلی ، به کارها و آمارهای خود دسترسی آسان داشته باشید. اندازه ها و انواع مختلفی وجود دارد.

با Do It Now انگیزه روزانه خود را حفظ کنید و خود مجازی خود را توسعه دهید تا در زندگی واقعی پیشرفت پیدا کنید و با برنامه جلو بروید. در ادامه می توانید این برنامه شگفت انگیز را از سایت ما (Apktops) به راحتی دریافت کنید و از آن لذت ببرید.