Duskwood - Crime & Investigation Detective Story

بازی Duskwood – Crime & Investigation Detective Story عنوانی سرگرم کننده و بسیار جذاب در سبک بازی های نقش آفرینی است که توسط تیم توسعه Everbyte طراحی و منتشر شده است. داستان بازی درمورد یک پرونده جنایی واقع بینانه با افراد واقعی است. ماجراجویی خود را شروع کنید و رمز و راز های جنایی را حل کنید!

داستان بازی Duskwood از آنجایی آغاز می شود که 72 ساعت است که هانا بدون ردی ناپدید شده است. دوستان وی ناگهان از تلفنش پیام دریافت می کنند. چیزی که اینجا کمی عجیب و مرموز است این است که آن شماره ، شماره شما است!
شما که به عنوان یک کاراگاه هستید باید قاتل را پیدا کنید و در این داستان رمز و راز عجیب قتل کارآگاه قهرمان شوید.

در گیم پلی بازی Duskwood در یک پرونده جنایی مهیج تحقیق کنید و شواهد پنهان را جمع کنید ، با شخصیت های مختلفی صحبت کنید و معماهای مرموز را حل کنید. شما باید تصمیم گیری های مختلفی انجام دهید و انتخاب درستی داشته باشید.
تصاویر ، پیام های صوتی ، مینی بازی ها و فیلم ها علاوه بر پیام های متنی و گزینه ها ، می توانید از رسانه متنوع و محتوای بازی انتظار داشته باشید. رابطه های جدیدی برای دوستی بسازید و به خدمه بپیوندید. اما مراقب باشید که به چه کسی اعتماد کنید.

روایت کلی بازی:

Duskwood یک روستای کوچک است که توسط یک جنگل متراکم احاطه شده است. غریبه ها به ندرت در این منطقه دور افتاده گم می شوند و وقتی این اتفاق برایشان می افتد ، همیشه آنجا را مکانی عجیب یا حتی ترسناک توصیف می کنند. مردم محلی Duskwood هرگز نگران این موضوع نبودند. با این حال ، در 72 ساعت گذشته ، بسیاری از چیزها تغییر کرده و حتی در بین اهالی روستا نگرانی ها رو به افزایش است زیرا یک دختر ناپدید شده است و به نظر می رسد افسانه های اسرارآمیز که در اطراف جنگل باستانی وجود دارند کم کم زنده می شوند.

ویژگی های بازی Duskwood 

  • Crime داستان جنایی واقع بینانه و هیجان انگیز
  •  حالت جاسوسی مامور مخفیانه چت های دیگران
  •  بازی کاملاً رایگان
  •  بازی دارای داستان جدید جنایی و کارآگاه است که توسط نویسنده سری Dead City نوشته شده است.
  • content محتوای جرائم اضافی و به روز رسانی پرونده جنایی بازی ها به طور مداوم در حال توسعه است.

در بازی جذاب Duskwood به یک کارآگاه تبدیل شوید و در یک تحقیق جنایی هیجان انگیز رسوا کننده قاتل شوید. در حالی که شما در حال جستجوی هانا ، حل معماها و تصمیم گیری هستید ، توسعه دهندگان بازی دنبال ادامه داستان بازی هستند ویک بازی دنباله دار خواهد بود.

برای جالب تر شدن اوضاع این را هم بگوییم کخ، داستان رمز و راز قتل در Duskwood توسط شما تکامل می یابد. شما بخشی از داستان هستید و به صورت مخفیانه تحقیق می کنید. این بازی جذاب را می توانید در ادامه از سایت ما (Apktops) به راحتی دریافت کنید و از آن لذت ببرید.