Pixel Professional - Icon Pack

نرم افزار PIXEL PROFESSIONAL – ICON PACK برنامه ای جذاب و خاص در بخش شخصی سازی گوشی است که توسط تیم توسعه Cris87 طراحی و منتشر شده است.

ویژگی های نرم افزار PIXEL PROFESSIONAL – ICON PACK

  • 4400 آیکون با وضوح کیفیت 2K SuperHD
  • 4400 برنامه قابل پشتیبانی
  • 55 تصویر زمینه HD با وضوح 2K (2000×2000) پیکسل
  • به روز رسانی دوره ای تضمین شده
  • برنامه تقویم پویا برای اندرید و تقویم گوگل
  • روند ارائه سه گانه از آیکون ها
  • طراحی آیکون ها با جزئیات بالا

نرم افزار PIXEL PROFESSIONAL – ICON PACK برای اعمال تغییرات نیاز به یک لانچر سفارشی دارد. Pixel launcher ، Google Now Launcher و هر لانچر دیگری که از قبل روی دستگاه نصب شده باشد از Icon Pack پشتیبانی نمی کند (به جز ZenUI Asus ، LG Home ، Home Xperia).

امکان استفاده از تم الانچر وجود ندارد زیرا امکان تغییر آیکون ها را فراهم نمی کند. برای این کار لطفاً قبل از اعامل تغییرات لانچر خود را بررسی کنید یا یک لانچر سازگار را تهیه کنید.

برای کنترل کامل اندازه آیکون ها ، باید به تنظیمات LAUNCHER / CUT SHUTTER بروید و ICONS را به حالت عادی برگردان را انتخاب کنید. عملکرد مورد نیاز در NOVA LAUNCHER و هر لانچر دیگری که این عملکرد را ارائه می دهد در قالب آیکون های موجود استاندارد و نیازی به این گزینه نیست؛ در غیر این صورت ، شما می توانید خیلی بیشتر از اندازه کوچک آیکون ها تمام شوید.

سازگاری نرم افزار PIXEL PROFESSIONAL – ICON PACK با:
این برنامه با اکثر للانچرهای اصلی Playstore سازگار هستند ،
ABC، Action، ADW، Apex، Atom، Aviate، GO، Holo، HoloHD، iTop، KK، Lucid، M، Mini، MN، New، Next، Nougat، Nova،  ، Solo، V، ZenUI
با این حال ، می توان آن را با بسیاری از لانچر های دیگر که از بسته های آیکون پشتیبانی می کنند ، استفاده کرد ، اما در خود برنامه مشخص نشده است ، مانند Arrow ، ASAP ، Evie، Cobo، Line، Mesh، N، Peek و Z Launcher با اکسپریا Accueil و موتور تم CyanogenMod.

برنامه PIXEL PROFESSIONAL – ICON PACK نرم افزار بسیار جذابی است که از آیکون های بسیار زیبا و خاصی برخوردار است. در ادامه می توانید این برنامه جذاب را از سایت ما (Apktops) دریافت کنید و از آن لذت ببرید.